Rimo VŽDY cestuje ZADARMO

      (tam aj späť)

    Nekupujte mačku vo vreci. Vyskúšajte si svoj Rimo vak v pohodlí domova a následne sa na základe osobnej skúsenosti rozhodnite.  Môžete tak urobiť prostredníctvom služby Rimo cestuje VŽDY zadarmo. Vďaka nášmu nadšeniu pre vec a vďaka kvalite, ktorú ponúkame a za ktorou si stojíme, Vám chceme týmto spôsobom sprostredkovať zážitok s používania Rimo vakov priamo u Vás doma, v detských izbách, obývačkách alebo na terasách.

    Súčasťou každého nami zaslaného balíka s tovarom je aj takzvaná vratka so spätnou dopravou zadarmo. Tento benefit je možné využiť  len raz v rámci jedného nákupu a vzťahuje sa na všetky druhy spätných zásielok,  vrátane reklamácie.

    Využite túto výhodu vo svoj prospech a my vám sľubujeme, že budete spokojní :).

    Vrátenie tovaru je celkom jednoduché. Vyplňte a odošlite elektronický FORMULÁR. Tým nám dáte avízo o prichádzajúcom balíku a dôvode jeho vrátenia. Následne balík pošlite na naše náklady späť riadne zabalený, v prípade vrátenia tovaru do 14 dní nepoškodený a v pôvodnom balení.  Vo všetkých prípadoch poprosíme o priloženie dokladu o kúpe a to buď formou prílohy, ktorá je súčasťou formulára alebo kópiu dokladu pošlite s tovarom v balíku.